Oryginalne czapki na zimę – przegląd modeli Hatfactory

Opublikowany : 2022-08-25 - Kategorie : Inspiracje

Oryginalne czapki na zimę – przegląd modeli Hatfactory

Zimą dominują neutralne kolory. I wcale nie chodzi tutaj tylko o śnieg czy granatowe chmury. Również my często poddajemy się grudniowej aurze i decydujemy się na czarne puchowe kurtki, szare czapki zimowe lub białe szale. Czas to zmienić i urozmaicić swoją garderobę! Żywe kolory i nietypowe wzory nie tylko ocieplą wygląd, lecz także wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Poznaj oryginalne czapki zimowe damskie i męskie od Hatfactory, które urozmaicą Twoją stylizację podczas pochmurnych dni!

Oryginalne zimowe czapki – kobiety

Oryginalność nie musi być wyrażona wyłącznie za pomocą kolorów. Nawet czarne czapki damskie mogą być nietypowe! Na tę cechę składa się o wiele więcej czynników, jak np. rodzaj materiału, wykończenia, ozdoby, a nawet samo wnętrze nakrycia głowy. Poniżej zestawiliśmy nasze najciekawsze i oryginalne czapki zimowe damskie, które przykują wzrok i wyróżnią się z tłumu.

Dzianina

Zacznijmy od najpopularniejszej kategorii – zimowych czapek damskich z dzianiny. Znajdują się w niej nakrycia głowy wykonane z ciepłej i miękkiej wełny. Jeśli ten materiał kojarzy Ci się wyłącznie z klasycznymi beanie lub grubymi czapkami z pomponem, zaraz to zmienimy!

Poznaj Paris – oryginalną czapkę zimową damską dostępną w 5 kolorach, ozdobioną dużym kwiatem i wykończoną subtelnymi paskami. Zakrywa całą głowę, dzięki czemu dobrze chroni przed ją przed zimnem, tak samo jak uszy. Idealni dopełni vintage i retro stylizację – zarówno codzienną, jak i wieczorową. Jeśli lubisz odcienie czerwieni bądź pomarańczy i podoba Ci się nasz Paris, rozważ szal lub rękawiczki w tym samym kolorze.